Egelog Nakliyat

"Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri"

ÇAĞRI MERKEZİ:

0216 496 41 05

E-POSTA ADRESİ:

info@egelognakliyat.com

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Eşyaların asansörle taşınması için uygun ölçülerde getirilmesi çok önemlidir, bu aşamada ekibimizin ustabaşı mobilyaları kapılardan kolayca geçip sisteme sığması için demonte eder. , vücudun sağlamlığı ev eşyalarının taşınmasının çekirdeğini oluşturuyordu, bu aşamada personellerin eşyaları uzun ve dar merdivenlerden yukarı taşıması son derece zordu ve güvenli taşıma prosedürü açısından çok riskliydi.

Teknolojinin gelişmesi sayesinde bir evden diğerine geçiş geçmişte olduğundan çok farklı bir şekilde gerçekleşiyor. Egelog Evden Eve Nakliyat teknolojinin sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanarak sizlere daha iyi hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ile eşyalarınız daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşınır.

Asansörle evden eve ulaşım Asansörle ulaşımın güvenlik riskleri içerip içermediğini herkes gibi kendinize de sormalısınız. Yukarıda defalarca belirttiğimiz gibi bu sistem sadece kapıdan kapıya güvenli ve hızlı ulaşım için geliştirilmiştir. Bu nedenle eşya için son derece uygundur, ona bağlıdır ve asansörün çerçevesine kaymaz, bu tür güvenlik önlemleri sayesinde asansörle evden eve nakliye sırasında en ufak bir sorun olmadığını söyleyebiliriz.

Nakliyat Talebi

Teklif Alın