Egelog Nakliyat

"Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri"

ÇAĞRI MERKEZİ:

0216 496 41 05

E-POSTA ADRESİ:

info@egelognakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat konusunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında uzun süredir taşımacılık hizmeti veren Egelog taşımacılık firması sürekli gelişiyor. Avrupa yakasında şehir içi ulaşım hizmetinde bir numaralı ilçeler arası taşımacılık hizmeti firması olan Egelog, Hizmetlerinde son nesil sistem. Şehir içi ulaşım hizmetlerimiz sayesinde Anadolu yakasının coğrafi yapısına çok hakim olan firmamız, sizleri en hızlı ve en güvenilir şekilde yeni evinize ulaştırmaktadır. Aynı zamanda en kısa ulaşım hizmetlerinden biridir, bazen iki saatten daha kısa sürede yapılabilir Bir nakliye şirketinden şehir içi ulaşım hizmeti aldığınızda Kişisel eşya sigortanız şirket tarafından sağlanır Bu sayede ulaşım hizmetini almanız mümkündür.

Evden Eve taşımacılık hizmetlerinde Anadolu yakasının en gözde firmaları arasında yer alan Egelog, taşımacılık hizmetlerini en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmanın yük taşımacılığı sektöründen haberdar olması ve mal taşıdığını bilmesi kusursuz bir taşımacılık hizmeti oluşturmaktadır. Açık bir şirkettir. Bu sayede müşterilerine her zaman kaliteli ve profesyonel hizmetler sunabilmektedir. Sürekli artan şirket sayısı ile nakliye hizmeti sağlamak zor olmaya devam etmektedir. . Rekabetin en üst düzeyde olduğu bölgede hizmetlerini başarıyla tamamlayan Anadolu Yakası firmaları yollarına devam edecek.

Evden eve nakliyat sigortalı mı : Evden eve nakliyat olarak sınırlı kalmamak da tüm kollarda hizmet veren firmamız sigortalı bir şekilde hizmet vermektedir sigorta yapılanmasında hem araçlarımızın yük sigortası hem de taşınması sırasında meydana gelebilecek hasarlarda devreye girmiş olacaktır. Bu sayede meydana gelebilecek hasarlarda sorun yaşanmadan ne gerekiyorsa firma olarak yapmaktayız.

Nakliyat Talebi

Teklif Alın