Egelog Nakliyat

"Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri"

ÇAĞRI MERKEZİ:

0216 496 41 05

E-POSTA ADRESİ:

info@egelognakliyat.com

İstanbul Datça Nakliyat

İstanbul Datça Nakliyat

İstanbul Datça Nakliyat olarak hizmet veren firmamız kusursuz işçilikle siz değerli müşterilere hizmet etmektedir. İstanbul Datça nakliye olarak Egelog nakliyat özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınıza zarar gelmemesi adına her türlü önlemleri alarak kaliteli 1. sınıf ambalaj malzemesi ile eşyalarınız özenle sarılır eşyalarınız ambalajlandıktan sonra sayılı bir liste halinde taşınan eşyaların planlaması yapılır liste sizlere verilerek eşyalarınız aracımıza yüklenir ardından teslimati yapılır

TESLİMAT BEKLEMEYE SON: egelog nakliyat olarak teslimat süresinde beklemeye son ister parça eşya olsun ister komple eşya taşımacılığı olsun sizden alınan eşyalar yüklendikten hemen 1 gün sonrasına teslimatı yapılır ve bu sayede teslimatlarınız da gecikme yaşamayacaksınız unutmayın sorunsuz taşınmak herkesin hakkı.

İstanbul Datça nakliye fiyatları: firmamız müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlayarak yardımcı olmuştur. fiyatlarımız hakkında net bilgi almak için İletişim kısmından destek alabilirsiniz. Fiyatlandırmalar Parça Eşya Taşıma komple taşıma 1+1 2+1 3+1 ev şekline göre değişim göstermektedir

İstanbul Datça nakliye arası sigortalı mı : İstanbul Datça nakliyat olarak sınırlı kalmamak da tüm hizmet veren firmamız sigortalı bir şekilde hizmet vermektedir sigorta yapılanmasında hem araçlarımızın yük sigortası hem de taşınması sırasında meydana gelebilecek hasarlarda devreye girmiş olacaktır. Bu sayede meydana gelebilecek hasarlarda sorun yaşanmadan ne gerekiyorsa firma olarak yapmaktayız.

İstanbul Datça nakliye sektöründe firmamızın kendi araçlarıyla hizmet vermekteyiz korsan firmaların yapmış olduğu aracı firmalarla komisyon niteliğinde anlaşmaları siz değerli müşterilerimize zarar vermektedir hem eşyalarınız güvenliği tehlike altında hem teslimat sürelerinde gecikmeler olumsuz etkilemektedir. Bu tür durumlarda firmanın yetki belgesine ve kendi araçları olması oldukça önem taşımaktadır.

Villa taşımacılığı: İstanbul Datça nakliye olarak villa taşımacılığında öncü olan firmamız profesyonel ekibimizle size özel vip hizmetle eşyalarınıza özenli paketleme yaparak korunmasını sağlar bunun yanı sıra marangoz ekibimizle her türlü monte demonte işleri kusursuz bir şekilde yapılır sadece taşıma konusunda değil depolama konusunda da her türlü hizmeti veren firmamız oda sistemli depolarımızla size hizmet sunmaktadır. detaylı bilgi için 7/24 firmamızın İletişim kısmından destek alabilirsiniz.

istanbul datça eşya görselleri
İstanbul Datça Nakliyat

Nakliyat Talebi

Teklif Alın