Egelog Nakliyat

"Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri"

ÇAĞRI MERKEZİ:

0216 496 41 05

E-POSTA ADRESİ:

info@egelognakliyat.com

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat İstanbul’un tüm bölgelerine ve semtlerine hizmet veren firmamız son zamanlarda müşteriler tarafından en çok tercih edilen firma olmuştur Egelog nakliyat müşteri memnuniyetine önem veren iyi bir firmadır. Şehir içi nakliye hizmetinde tamamen müşterilerin isteği doğrultusunda yardımcı olmuştur. Uygun fiyat kaliteli hizmet sloganımızla her zaman sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmeyiz. Bunun ile beraber firmamızda çalışan tüm ekipmanlar alanında uzmanlardır mobilya anlamında eşya paketleme eşya taşınması ve araç içi istiflemede uzman ekiptir.

Şehir İçi Nakliyat taşınmalarında yapılan işler oldukça titiz ve özverili bir şekilde gerçekleşir bunun yanı sıra tek bir gün içerisinde hızlı ve dinamik ekibimizle gün içinde taşınmalarımız son buluyor. Egelog nakliyat olarak firmamıza 7/24 İletişim kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi nakliyat fiyatlarında 1+1 2+1 3+1 4+1 vs ev şekline göre fiyatlandırmalar yapılıyor bu fiyatlandırmalar müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler ile ya da eşya görseli yetkili kişiye paylaşılarak doğru bir fiyatlandırma politikası uygulanır. Tüm fiyatlar için İletişim kısmından çağrı merkezimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehir içi nakliyat olarak firmamız uzun yıllar tecrübesiyle yapmış olduğu işlerde A+ kalite malzeme kullanmaktadır kalın patpatlarla paketlenmesi yapılan eşyalara bu sayede zarar gelmemektedir bir diğer husus ise taşınılan eşyalar dikkatli bir şekilde uzman ekibimiz tarafından taşınır. Bunun yanı sıra Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınılmaktadır zarar gören eşyalarınız olursa firma tarafından tespit edilirse 3 iş günü içerisinde tarafınıza zararı ödenmektedir.

şehir içi nakliyat
Şehir içi nakliyat

şehir içi nakliyat
Şehir içi nakliyat

Nakliyat Talebi

Teklif Alın