Egelog Nakliyat

"Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri"

ÇAĞRI MERKEZİ:

0216 496 41 05

E-POSTA ADRESİ:

info@egelognakliyat.com

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Egelog nakliyat ile taşınmak artık daha da kolay İstanbul merkezli olarak başta ege ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine şehirler arası  nakliyat hizmeti vermektedir. Alanında uzman kadrosu ile geniş araç filosuna sahip olan müşterilerimizin taleplerine karşı çözüm odaklı yaklaşan firma sektörde önemli bir konumda yer almaktadır.

Günümüzde şehirler arası taşımacılık oldukça ön plandadır vatandaşlarımızın çeşitli sebeplerden dolayı taşınması atama tayin iş değiştirme vs gibi durumlarda şehir değiştirmelerine yol açar. Bu durumda stresi çoğaltan taşınmanızda sizleri endişelendiren konulara bağlı kalmak istemiyorsanız egelog nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak isteriz.

Egelog nakliyat özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınıza zarar gelmemesi adına her türlü önlemleri alarak kaliteli 1. sınıf ambalaj malzemesi ile eşyalarınız özenle sarılır eşyalarınız ambalajlandıktan sonra sayılı bir liste halinde taşınan eşyaların planlaması yapılır liste sizlere verilerek eşyalarınız aracımıza yüklenir

ardından teslimatı yapılır. Teslimat konusunda ise gidilen mesafeye göre süre uzamaktadır. Fakat ülkemizde en uzak noktaya bile iki gün içerisinde nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılıkta uygun fiyat kaliteli hizmet sloganıyla ön plana çıkan firmamız anlaşma içerisinde ne konuşulduysa uygulanır ekstra ücret ödemezsiniz.

Şehirler arası nakliyat taşımacılığında öncelikle doğru tespitler yapılması için ücretsiz ekspertiz yapılır göndermiş olduğumuz ekibimiz taşınacak eşyalara yerinde tespit yaparak her şey şeffaf bir şekilde konuşularak siz değerli müşterilere anlatılır ve isteğiniz doğrultusunda belirtmiş olduğunuz tarihte randevunuz oluşturulur bunun yanı sıra sektörde çoğu firmaların daha doğrusu korsan firmaların eşyalarınızı sigorta güvencesi adı altında taşınma sözünü verir halbuki çoğu apaçık yalandan ibarettir. Egelog nakliyat olarak eşyalarınız sigorta güvencesi adı altında hem tüm araçlarımızın yük sigortası hem de taşınma sırasında meydana gelebilecek hasar sigortamız mevcuttur. Emtia sigortamızın çeşitli teminatları vardır bu teminatlar siz değerli müşterilerimizin isteğine göre hazırlanır ve taşınma gününün öncesinde tarafınıza ulaştırılır. Sizlerde egelog nakliyat olarak şehirler arası taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız hemen çağrı merkezimizden ya da whatsapp destek hattımızdan 7/24 bilgi alarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Nakliyat Talebi

Teklif Alın